Расчет сумм сбора на развитие виноградарства, садоводства и хмелеводства бланк

Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства Расчет сумм сбора на развитие виноградарства, садоводства и хмелеводства бланк

Порядок заповнення розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
Затверджений наказом ДПАУ від 01.12.2009 р. №671
Зареєстровано в Мін’юсті 04.02.2010 р. за №125/17420
(в редакції станом на 23.02.2010 р.)
1. Дія цього Порядку поширюється на суб’єктів підприємницької діяльності, які відповідно до Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі — платник).
2. У Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі — розрахунок) платником збору щомісяця зазначається сума податкового зобов’язання зі сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
3. У розрахунку вказуються всі передбачені в ньому показники. У разі незаповнення того чи іншого показника (через його відсутність) у відповідній графі розрахунку ставиться прокреслення. Розрахунок заповнюється чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарської машинки, принтерів.
4. Суми збору у розрахунку за кожний податковий (звітний) місяць проставляються у гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.
5. Розрахунок складається з таких частин: загальна частина, розділ «Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» та спеціальна частина для службових відміток.
6. У загальній частині розрахунку відображаються такі дані: вид розрахунку — звітний, новий звітний або уточнюючий (у кожному окремому випадку позначається через «х»); тривалість базового звітного (податкового) періоду (порядковий номер місяця зазначається арабськими цифрами (для чисел з однієї цифри в першому полі проставляється «0»)); найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця; ідентифікаційний код платника за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО (за наявності); місцезнаходження платника збору, телефон, поштовий індекс (факс, електронна адреса — на бажання); повна назва органу державної податкової служби, до якого подається розрахунок.
7. У відповідних клітинках колонки 2 «Вид товару» зазначаються алкогольні напої та/або пиво окремими рядками.
8. У відповідних клітинках колонки 3 «Сума виручки від реалізації товарів в оптовій торговельній мережі за договорами комісії» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в оптовій торговельній мережі за договорами комісії.
9. У відповідних клітинках колонки 4 «Сума виручки від реалізації товарів в оптовій торговельній мережі за іншими договорами» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в оптовій торговельній мережі за іншими договорами.
10. У відповідних клітинках колонки 5 «Сума виручки від реалізації товарів у роздрібній торговельній мережі за договорами комісії» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в роздрібній торговельній мережі за договорами комісії.
11. У відповідних клітинках колонки 6 «Сума виручки від реалізації товарів у роздрібній торговельній мережі за іншими договорами» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в роздрібній торговельній мережі за іншими договорами.
12. У відповідних клітинках колонки 7 «Сума виручки від реалізації товарів у мережі громадського харчування за договорами комісії» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в мережі громадського харчування за договорами комісії.
13. У відповідних клітинках колонки 8 «Сума виручки від реалізації товарів у мережі громадського харчування за іншими договорами» зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в мережі громадського харчування за іншими договорами.
14. У відповідних клітинках колонки 9 «Всього виручки до оподаткування» зазначається загальна сума виручки, отримана за звітний місяць, яка підлягає оподаткуванню.
15. У відповідних клітинках колонки 10 «Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету» зазначається сума в розмірі одного відсотка від загальної суми виручки, отриманої за звітний місяць.
16. Розрахунок підписується фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності або керівником і головним бухгалтером юридичної особи (із зазначенням прізвища, ініціалів та дати заповнення розрахунку) та скріплюється печаткою (за наявності). Дані, наведені в розрахунку, повинні підтверджуватися первинними документами обліку та звітності.
17. Після подання звітного розрахунку за податковий (звітний) період платник збору має право подати новий звітний розрахунок за цей самий період з виправленими показниками до закінчення граничного терміну подання розрахунку.
18. Якщо платник збору самостійно виявляє помилки, що містяться у поданому ним раніше розрахунку, такий платник зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок з виправленими показниками (далі — уточнюючий розрахунок).
19. Уточнюючий розрахунок подається платником за формою та за звітний період, у якому було допущено помилку, із розкриттям інформації про суму податкового зобов’язання в результаті самостійно виявлених помилок.
20. До кожного уточнюючого розрахунку додається окрема Довідка про суму збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка зменшує або збільшує податкове зобов’язання у результаті виправлення самостійно виявленої помилки в попередніх звітних періодах (далі — довідка).
21. Довідка може бути заповнена чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарської машинки, принтерів. У рядках, де відсутні дані для заповнення, ставиться прокреслення.
22. У довідці зазначаються такі дані: тривалість базового податкового (звітного) періоду та податковий (звітний) період, за який виправляються помилки (порядковий номер місяця зазначається арабськими цифрами (для чисел з однієї цифри в першому полі проставляється «0»)); найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця; ідентифікаційний код платника за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО (за наявності); місцезнаходження платника податку, телефон, поштовий індекс (факс, електронна адреса — на бажання); повна назва органу державної податкової служби, до якого подається довідка.
23. Дані показників, що впливають на суму податку в картці особового рахунку платника збору, заносяться у довідку в такому порядку:
рядок 1 — сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що підлягає сплаті згідно з розрахунком, у якому виявлено помилку;
рядок 2 — сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що підлягає сплаті згідно з уточнюючим розрахунком;
рядок 3 — сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка зменшує податкові зобов’язання у результаті виправлення помилки, тобто різниця між сумою збору згідно з попередньо поданим розрахунком (звітним, новим звітним або уточнюючим) та сумою збору згідно з уточнюючим розрахунком, який подається;
рядок 4 — сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка збільшує податкові зобов’язання у результаті виправлення помилки, тобто різниця між сумою збору згідно з уточнюючим розрахунком, який подається, та сумою збору згідно з попередньо поданим розрахунком (звітним, новим звітним або уточнюючим);
рядок 5 — сума самостійно нарахованого штрафу в розмірі п’яти відсотків від суми недоплати;
рядок 6 — зміст помилки, яка призвела до збільшення або зменшення суми збору.
24. Довідка підписується фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності або керівником і головним бухгалтером юридичної особи (із зазначенням прізвища, ініціалів та дати заповнення довідки) та скріплюється печаткою (за наявності).
Начальник Управління адміністрування акцизного збору Ю. В. Марченк

Поделиться:
2010-09-15

Добавить комментарий


Цитата
Воля к смыслу - наиболее человеческий феномен, так как только животное не бывает озабочен смыслом своего существования
Франкл В
Рубрикатор
Открыть все | Закрыть все
Облако меток
Календарь
Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архивы